بسمه تعالي


 

٭ تقويم آموزشي شش ماهه اول سال 1397

٭ محل تشكيل دوره‌ها دانشكده مهندسي دانشگاه بوعلي‌سينا مي‌باشد. (دریافت کروکی)

٭ حداقل تعداد نفرات جهت برگزاري هر دوره حداقل 20 و  حداکثر 40 نفر مي‌باشد.

با توجه به نامه اخیر وزارت راه و شهر سازی مبنی بر عدم استفاده از اساتید بومی تا زمان انتخابات سازمان نظام مهندسی، به دلیل افزایش هزینه‌ها و بار مالی برای مجری حداقل تعداد نفرات تشکیل دهنده کلاس به 30 نفر افزایش یافت، لذا کلاس‌های 20 نفر به بالا بعد از انتخابات نظام مهندسی تشکیل خواهند شد

٭ هزينه شركت در هر دوره 16 ساعته به ازاء هر نفر  1/280/000 ريال و هر دوره 24 ساعته 1/350/000 مي‌باشد.

٭ پرداخت هزینه دوره به صورت اینترنتی با استفاده از لینک زیر و با شناسه واریز 1205116 انجام میگیرد. کد رهگیری را بعد از واریز باید به صورت دستی وارد نمایید لذا خواهشمند است بعد از واریز آن را یادداشت نمایید. خواهشمند است برای هر دوره پول جدا واریز گردد و وجه دوره‌ها با هم تجمیع نگردد. (برای هر دوره یک کد رهگیری مجزا لازم است)

                                                        ** پرداخت اینترنتی**

* پرداخت هزینه فقط از طریق درگاه "پرداخت اینترنتی" مجاز بوده و دانشگاه مسئولیتی در قبال سایر روشها ندارد. در صورت وارد نکردن شماره رهگیری در فرم ثبت نام، ثبت نام شما حذف خواهد شد.

* در صورت استفاده از کد رهگیری تکراری برای ثبت‌نام دوره ملاک آخرین ثبت نام انجام شده خواهد بود و ثبت نام‌های قبلی با کد رهگیری تکراری حذف خواهد شد.

* به دلیل قوانین مالی دانشگاه بازگشت پول منوط به حضور فیزیکی در محل دانشگاه و امضا رسید می‌باشد. خواهشمند است قبل از حضور با شماره 38291152 هماهنگ فرمایید. داشتن کارت شناسایی الزامی است.

٭ اولويت تشكيل دوره براساس رسيدن به حد نصاب خواهد بود. در صورت تشکیل دوره مراتب از طریق سامانه پیام کوتاه به اطلاع ثبت‌نام کنندگان خواهد رسید.

٭ در صورت تغيير در تقويم آموزشي، مراتب در بخش اطلاعیه ها به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد.

٭ دوره‌هاي كمتر از 20 نفر در صورت تأمين هزينه كل دوره توسط متقاضيان قابل برگزاري است.

٭ صدور گواهي‌نامه دوره بر عهده سازمان نظام مهندسي ساختمان استان همدان است لذا از همه متقاضیان خواهشمند است نسبت به آپلود عکس مناسب در کارتابل شخصی در سایت نظام مهندسی اقدامم فرمایید.

٭ میزان غیبت مجاز متقاضیان 20 درصد کل زمان دوره بوده و در صورت غیبت بیش از حد در دوره متقاضی حذف خواهد شد. تاخیر بیش از 15 دقیقه در کلاس غیبت محسوب می‌گردد.

*جزوه و کتاب صرفاً به متقاضیانی تعلق می‌گیرد که 24 ساعت قبل از شروع دوره ثبت‌نام کرده باشند.

٭ براساس قرارداد منعقده كليه شركت كنندگان موظف به رعايت مقررات عمومي استفاده از اموال و ساختمان، نكات ايمني، آيين‌نامه‌هاي دانشگاه و رعايت اخلاق و شئونات اسلامي مي‌باشند.

٭ شماره تماس جهت كسب اطلاعات بيشتر در ساعات 10 الي 12

دانشكده مهندسي 38291152-081


                                                               پرداخت اینترنتی

 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا- دانشکده مهندسی
   
 
کد پستی: 651754161   تلفن: +98-81-38292505-8  فاکس +98-81-38292631