انتصاب عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان سرپرست دانشگاه ملایر

انتصاب عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان سرپرست دانشگاه ملایر


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

جناب آقای دکتر محمد ملکی طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان سرپرست دانشگاه ملایر منصوب گردیدند.

جناب آقای دکتر محمد ملکی طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان سرپرست دانشگاه ملایر منصوب گردیدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در حکم انتصاب دکتر منصور غلامی  خطاب به دکتر محمد ملکی آمده است:  با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت "سرپرست دانشگاه ملایر" منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیأت علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر محمد ملکی دانشیار گروه مهندسی عمران دانشگاه بوعلی سینا است.
وی دوره کارشناسی خود را در رشته مهندسی عمران در دانشگاه علم و صنعت ایران ،کارشناسی ارشد مهندسی عمران را در دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، کارشناسی ارشد مهندسی عمران ( DEA ) را در مدرسه مرکزی لیون – فرانسه گذرانده و دکتری مهندسی عمران را در سال ۱۳۷۷ از مدرسه مرکزی لیون – فرانسه اخذ کرده است.
دکتر ملکی تاکنون انجام ۴ طرح تحقیقاتی، یک مورد ثبت اختراع، تالیف یک جلد کتاب، چاپ ۴۰ مقاله در نشریات معتبر و راهنمایی ۴۰ پایان نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی را در کارنامه فعالیت دانشگاهی خود دارد.
وی پیش از این به مدت سه سال معاون آموزشی دانشکده مهندسی دانشگاه بوعلی سینا بوده و همچنین ریاست دانشکده مهندسی دانشگاه بوعلی سینا رابه مدت هشت سال بر عهده داشته است.

دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه این انتصاب شایسته را که نشان از تخصص و توانمندی های ارزشمند جناب آقای دکترمحمد ملکی دارد، به ایشان و جامعه دانشگاهی، تبریک عرض نموده، برای این استاد ارجمند آرزوی موفقیت روزافزون می نماید.

گفتنی است که پیش از این آقای دکتر منوچهر بابائی عضو هیأت علمی گروه فیزیک دانشکده علوم پایه سرپرست دانشگاه ملایر بودند، از زحمات و تلاش های ایشان در مدت سرپرستی دانشگاه ملایر قدردانی می گردد.