دیدار صمیمانه رئیس دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی

 
کد خبر: 5991    1395/09/30

رئیس محترم دانشگاه طی نشستی با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی به بحث و تبادل نظر پرداختند. در این مراسم که در این آمفی تئاتر دانشکده مهندسی برگزار شد ابتدا جناب آقای دکتر ملکی با خوش‌آمد گویی به حضار مراسم را شروع کردند و طی صحبتهای مختصر دستور جلسه را تشریح کردند.

در ادامه جناب آقای دکتر غلامی به ایراد صحبت پرداخته و مسائلی جاری و برنامه‌های آتی دانشگاه را مطرح کردند. ایشان توضیحاتی در رابطه با وضعیت مالی دانشگاه ارائه کردند و لزوم درآمدزایی دانشگاه را در حوزه‌های مختلف بیان کردند. همچنین به تشریح مشکلات ارتباط صنعت و دانشگاه پرداختند و اقدامات انجام شده جهت رفع این مشکلات را نیز تشریح کردند.

رئیس محترم دانشگاه در ادامه توضیحات کاملی در مورد دانشگاه D8 ارائه کردند و فعالیتهای انجام شده و برنامه‌های آتی را برای برنامه ریزی و همکاری بیشتر اساتید مطرح کردند.

در ادامه برنامه هیأت رئیسه محترم دانشگاه و اساتید دانشکده مهندسی به تبادل نظر پرداختند. از جمله مسائل مهم مطرح شده در جلسه موارد متعدد آموزشی و مالی بود که پیشنهادات متعددی ارائه گردید که مورد توجه هیأت رئیسه قرار گرفت.

در پایان مراسم نیز مراسم تودیع و معارفه معاون آموزشی دانشکده انجام شد و از زحمات 11 ساله جناب آقای دکتر قدیمی که مسئولیت معاونت آموزشی دانشکده را عهده‌دار بودند تقدیر گردید. 
 

ایمیل:
تصویر امنیتی:
 Security code

هیچ نظری برای این خبر نمایش داده نشده است.
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا- دانشکده مهندسی
   
 
کد پستی: 651754161   تلفن: +98-81-38292505-8  فاکس +98-81-38292631